SR732ATTD1R54D
MFR.Part #
SR732ATTD1R54D
JLCPCB Part #
C2600273
Description
-55℃~+150℃ 1.54Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS