SR732ATTD1R18D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD1R18D
JLCPCB Part #
C2600275
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.18Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS