SR732ATTD1R13F
MFR.Part #
SR732ATTD1R13F
JLCPCB Part #
C2599876
Description
-55℃~+150℃ 1.13Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS