SR732ARTTDR825F
MFR.Part #
SR732ARTTDR825F
JLCPCB Part #
C782249
Description
-55℃~+155℃ 333mW 825mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS