WK73R2ATTD1621F
MFR.Part #
WK73R2ATTD1621F
JLCPCB Part #
C4004359
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS