RN73R2ETTD5051F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5051F10
JLCPCB Part #
C2602594
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS