SR732ARTTDR562F
MFR.Part #
SR732ARTTDR562F
JLCPCB Part #
C7320244
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS