SR732ARTTDR536F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ARTTDR536F
JLCPCB Part #
C7016647
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 333mW 536mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS