SR732ARTTDR220F
MFR.Part #
SR732ARTTDR220F
JLCPCB Part #
C6684843
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS