RN732BTTD5170F50
MFR.Part #
RN732BTTD5170F50
JLCPCB Part #
C4302379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS