SR732ARTTD2R4J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ARTTD2R4J
JLCPCB Part #
C6824279
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS