RN73H2BTTD6262F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262F10
JLCPCB Part #
C2559272
Description
250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS