SR732ARTTD1R69F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R69F
JLCPCB Part #
C5925810
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS