SR731JTTDR255F
MFR.Part #
SR731JTTDR255F
JLCPCB Part #
C2600213
Description
-55℃~+150℃ 250mW 255mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS