SR731JTTD4R75F
MFR.Part #
SR731JTTD4R75F
JLCPCB Part #
C4068073
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.75Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS