SR731JTTDR365F
MFR.Part #
SR731JTTDR365F
JLCPCB Part #
C4095190
Description
-55℃~+150℃ 250mW 365mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS