SR731JTTD3R30F
MFR.Part #
SR731JTTD3R30F
JLCPCB Part #
C2599722
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS