SR731JTTD3R90F
MFR.Part #
SR731JTTD3R90F
JLCPCB Part #
C4112362
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS