SR731JRTTDR910F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731JRTTDR910F
JLCPCB Part #
C5925802
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS