SR731JRTTDR680F
MFR.Part #
SR731JRTTDR680F
JLCPCB Part #
C2613013
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS