SR731JRTTDR511F
MFR.Part #
SR731JRTTDR511F
JLCPCB Part #
C6824257
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS