SG73S1JRTTD3323F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3323F
JLCPCB Part #
C7080071
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS