SR731JRTTDR200F
MFR.Part #
SR731JRTTDR200F
JLCPCB Part #
C7084283
Description
-55℃~+155℃ 200mW 200mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS