SG73S2E1RTTD8870D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8870D
JLCPCB Part #
C5753183
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS