SG73S2E1RTTD9090D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9090D
JLCPCB Part #
C7312511
Description
-55℃~+155℃ 1W 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS