RN731JTTD16R4C50
MFR.Part #
RN731JTTD16R4C50
JLCPCB Part #
C4304736
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS