SR731JRTTD2R10F
MFR.Part #
SR731JRTTD2R10F
JLCPCB Part #
C5908083
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS