SR731HTTCM2R7J
MFR.Part #
SR731HTTCM2R7J
JLCPCB Part #
C3980508
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS