RN732BTTD5490A25
MFR.Part #
RN732BTTD5490A25
JLCPCB Part #
C3932474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS