RN732BTTD1540A25
MFR.Part #
RN732BTTD1540A25
JLCPCB Part #
C3958878
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS