SR731HTTC1R5J
MFR.Part #
SR731HTTC1R5J
JLCPCB Part #
C4083283
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS