WK73S3ATTE24LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE24LJ
JLCPCB Part #
C3978641
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 24mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS