SG73S2ARTTD1910D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1910D
JLCPCB Part #
C5915772
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS