SR731ETTPR820F
MFR.Part #
SR731ETTPR820F
JLCPCB Part #
C186545
Package
0402
Description
166mW 820mΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS