HV73V1JTTD2703F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2703F
JLCPCB Part #
C4037055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS