SR731ETTPR360F
MFR.Part #
SR731ETTPR360F
JLCPCB Part #
C186536
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 166mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS