RN73H2ATTD4641D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4641D50
JLCPCB Part #
C2510201
Description
125mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS