SR731ETTP4R30F
MFR.Part #
SR731ETTP4R30F
JLCPCB Part #
C4179740
Description
-55℃~+150℃ 167mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS