HV733ATTE4872D
MFR.Part #
HV733ATTE4872D
JLCPCB Part #
C4296096
Description
-55℃~+155℃ 1W 48.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS