RN73R2BTTD68R0A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD68R0A25
JLCPCB Part #
C4075842
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS