SR731ERTTP2R00F
MFR.Part #
SR731ERTTP2R00F
JLCPCB Part #
C6684711
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS