RN732BTTD8162F10
MFR.Part #
RN732BTTD8162F10
JLCPCB Part #
C3996505
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS