SLR1TTER806D
MFR.Part #
SLR1TTER806D
JLCPCB Part #
C4341391
Description
-55℃~+180℃ 1W 806mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS