WU732B15TTD30L0F
MFR.Part #
WU732B15TTD30L0F
JLCPCB Part #
C3991495
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS