SLR1TTER576D
MFR.Part #
SLR1TTER576D
JLCPCB Part #
C3928720
Description
-55℃~+180℃ 1W 576mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS