RN731ETTP5420F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731ETTP5420F50
JLCPCB Part #
C4030601
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS