SG73S2E1RTTD11R5F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD11R5F
JLCPCB Part #
C5752819
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS