SLR1TTE6R8J
MFR.Part #
SLR1TTE6R8J
JLCPCB Part #
C4230596
Description
-55℃~+180℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS