SLR1TTE1R8J
MFR.Part #
SLR1TTE1R8J
JLCPCB Part #
C4339590
Description
-55℃~+180℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS