SLR1TTE68R1F
MFR.Part #
SLR1TTE68R1F
JLCPCB Part #
C4088414
Description
-55℃~+180℃ 1W 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS